DrumPartners - DrumStore
ul Wendy 15
81-341 Gdynia Budynek MAG - DrumStoreGodziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 11:00 – 16:00 (telefonicznie działamy od 10:00)
Sobota Nieczynne 
Niedziela Nieczynne

Jeśli nie możesz nas odwiedzić w godzinach otwarcia sklepu a chcesz odebrać towar, przetestować sprzęt lub masz inną pilną sprawę – zadzwoń do nas w celu umówienia się na konkretną godzinę.


Kim jesteśmy?


Naszych klientów obsługujemy w taki sposób w jaki sami chcielibyśmy zostać obsłużeni - miło, z uśmiechem i przede wszystkich profesjonalnie. Wszyscy należymy do jednej perkusyjnej rodziny i tak też taraktujemy siebie nawzajem. Z chęcią doradzimy w doborze sprzętu i odpowiemy na Wasze pytania.


DP jest częścią DrumStore - profesjonalnego salonu muzycznego, istniejącego na rynku perkusyjnym od ponad dekady.


Lokalizacja


Nasza nowa siedziba mieszcząca się na ul. Tadeusza Wendy 15 dysponuje największą powierzchnią z dotychczas przez nas zajmowanych - dzięki temu nasz sklep posiada imponującą ekspozycję, ale jest też przystosowany do okolicznościowych eventów, takich jak warsztaty czy małe koncerty.


Żeby zaparkować bezpośrednio przy naszym sklepie należy podjechać pod szlaban z lewej strony budynku i wywołać ochronę naciskając nr 1 na domofonie - wystarczy powiedzieć, że wjeżdżamy na teren MAGu z chęcią odwiedzenia DrumStore. Można też zadzwonić na nasz numer telefonu - 797 31 70 35 - możemy otworzyć szlaban za pomocą pilota. Miejsce dla naszych klientów znajduje się zaraz po prawej stronie i opisane jest numerem 28. Jeśli aktualnie to numerek 28 jest zajęty to można zaparkować na miejscach opisanych symbolem "X".

Kontakt z nami

opcjonalne
Product added to wishlist
Product added to compare.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu